Hakkımızda

İssimo Home,

İsmini aldığı ve hayat öyküsüne başladığı günden itibaren tasarımlarını, ince zevk anlayışı ve el emeğiyle hayata geçirerek, bugün bir yaşam tarzı haline gelmiştir. İssimo Home, sanata verdiği önemi tema bazlı koleksiyonlarında yansıtır. Her sezonda müşterilerin beğenisine sunulan koleksiyonlar belirlenen temalar doğrultusunda hazırlanır. Tasarımlarını trendler doğrultusunda oluşturan tasarımcılar ve ürünleri en ince detayına kadar özenle hazırlayan çalışanlar, marka bilincini en iyi şekilde yansıtırlar. Kaliteye verdiği önem, teknik uzmanlığı ve müşteri odaklı yaklaşımı İssimo Home’un sektörünün en iddialı isimlerinden biri olmasını sağlamıştır.

Değişen müşteri beklentilerine sunduğumuz çözümler; modernizmle, reel hayatı buluşturan tasarım anlayışı, müşterilerimize verilen en önemli hizmettir.

Misyonumuz, 

Öz değerlerimize verdiğimiz önemle eşdeğer şekilde müşteri talep ve isteklerine öncelik vererek, doğadan aldığımız ilhamla en ince ayrıntısına kadar kaliteli ürün ve hizmet sunmak ana misyonumuzdur.  
 

Vizyonumuz,

Sanatla birleşen tasarımlarımızı global dünyanın hızına ve sürdürülebilir yeniliklerine uyumlu şekilde tüm dünya ülkelerine sunmak vizyonumuzun geniş açılı boyutudur. Doğrulanmış kalitemiz, muhtelif ürün yelpazemizle tüketici beklentilerinin ötesine geçerek İssimo Home markasını gururla geleceğe taşımak hedefimizdir…
 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...