Sade renklerle enerjik dekorasyon ve stil ipuçları...

Sade renklerle enerjik dekorasyon ve stil ipuçları...

Geçtiğimiz iki yıl içerisinde evlerimizle ilişkilerimiz değişti. Uyku odalarımız artık daha bizim... Sabah saatlerinde bizi güne hazırlayan, vücudumuzu ve ruhumuzu dinlendiren özel alanlarımız...


2022 Uyku odaları evlerin içinde eskisinden daha önemli...


LOKAL ETKİLER ÇEVRECİ TEKSTİL

Odası tekstillerin son birkaç yıldır, çevreci tekstil trendleri belirgin. Üretiminden  paketlemesine sıfır atık yönetimi yapılmış, çevreye duyarlı tekstiller; kimyasal işlemler, baskı, dokuma, saklama, aşamalarında sıfır atık ve en aza indirgenmiş karbon ayak izi ile üretilmektedir. 


Lokal değerlerin, markaların var oldukları iklim ve teknoloji içinde sunulması yeni lokal kavramının içeriğidir. Kullanıcının az devirde makine suyla yıkama sağlaması, ürünün uzun ömürlü olması kullanıcının çevreci davranışlarını sağlamaktadır. Sürdürülebilir tekstil kavramı ev tekstili dünyasına hızlı bir giriş yapıyor. 


YUMUŞAK DOKUNUŞ

Nevresim takımlarında doku paleti artık daha geniş... ruhumuzu okşayan bir dokuya aidiyet oluşturuyor bedenlerimiz. Tencel, saten, ranforce, doğal dokuma, peştemal, havlu, pamuk saten, pike ve daha birçok dokuma tipi uyku odalarını renklendiriyor. 


EN SEVDİĞİN RENKLER

Odalarımızın desenli halleri kadar, sade halleri de güzel artık... yatak odalarında daha cok çiçek ve daha cok kitap var...  düz nevresim takımları issimo dünyasında, saten ve ranforce olarak iki grup üretildi.


Düz pamuk saten nevresim takımı gruplarında bordo, bakır,hardal sıcak renklerde; gri, mavi, lacivert soğuk renklerde paletleniyor.

Ranforce nevresim takımı grubuna, vanilla beyaz ya da krem , antrasit, turkuaz, nar çiçeği ya da mercan rengi, gül kurusu pembe sevilen sezon renkleri arasında. 


YAZ KIŞ YAŞAYAN ODALAR

Düz pike, düz battaniye, düz yatak örtüsü gruplarımızla ; düz nevresim takımları daha sade, desenli nevresim takımları daha zarif! Muhteşem uyum için e-kataloğumuzu inceleyin...


Etiketler: deneme